ALEMDAR HOLDİNG

Alemdar Holding
Alemdar HOLDİNG

GÜCÜMÜZÜ KÖKLÜ GEÇMİŞİMİZDEN ALIYORUZ

1917 ‘de zeytinyağı ve sabun üretimi yaparak ticaret hayatına başlayan ailemiz, Alemdar Sabun Sanayi’nden, Alemdar Holding’e kadar geçen süreçte, her biri ülkemizde bir ilk olan, birçok tesisi kurma tecrübesine sahip olmuştur.

1974 yılında hizmete açtığı Türkiye’nin ilk ve tek OLEOKİMYA tesisini kendi becerisiyle kuran Alemdar Kimya A.Ş. birçok tesisini yine kendi sermaye ve bilgisiyle kurmuştur. Cumhuriyet döneminden itibaren sanayileşme sürecinde yapmış olduğumuz başarılı yatırımlarla Türk Sanayi Sektörü’ne adımızı altın harflerle yazdırarak günümüz Türkiye’sinin sayılı sanayici aileleri arasına gireceğimize inancımız hep tamdı.

Holding’imizin çeşitli  markaları ile gücümüzü sağlam temellerden, başarılı ticari geçmişimizden aldık. Gerçekleştirdiğimiz her projeden ilham alarak, geleceğe yatırımlar yaptık. Tamamladığımız  onlarca projeden sonra dahi asla “biz bu işi öğrendik” demedik. İlk günkü heyecanımızla sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık olduk. Çevreye ve doğaya saygılı, iş sağlığı ve güvenliği konularında ilgili ve dikkatli, müşteri memnuniyeti ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaya odaklı olduk. Çağımız toplumlarının ihtiyaçlarını, gelişen teknoloji ile sürekli takip ederek, nitelikli projleri hayata geçirdik.

Hakkımızda Daha Fazla Edinin..

SİZ ZAHMET ETMEYİN. BİZ SİZİ ARARIZ.

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ EN KISA ZAMANDA SİZİ ARASIN.

X
SİZİ ARAYALIM.